Ing. Ondřej a Michaela Dobiáškovi

Naše životní krédo - Matouš:7


Máte dotazy? Kontaktujte nás,
rádi vám pomůžeme:

Jméno:

Váš e-mail:

Předmět:

Zpráva (bez diakritiky):

Kdo jsme - o nás

Jsme mladí rodiče, které život naučil uvažovat vlastní hlavou, řídit se přirozenou intuicí a hlavně u toho používat zdravý rozum.

Když jsme čekali naše první dítě, začali jsme se v tomhle směru vzdělávat. Došlo i na téma očkování, které nám bylo po celý dosavadní život prezentováno výlučně jako skála jistoty a základ moderní prevence. Nikdy jsme o tom nepochybovali - jsme totiž jen lidé; a lidé nevěří tomu, co je pravda; lidé věří tomu, co je jim nejvíce opakováno.
Překvapilo nás však, na jak velké množství protichůdných pohledů jsme narazili. Pátrali jsme tedy dál. Pátrali jsme po faktech. Z různých zdrojů, zejména od důvěryhodných odborníků, za jejichž slovy stály výsledky. A jelikož mluvíme anglicky, zdrojů bylo mnoho. Co jsme zjistili, bylo šokující.

Fakta a důkazy postupně vedly k jednoznačným závěrům. Cítili jsme však, že si takto zásadní poznatky nemůžeme jen schovávat pro sebe a že je doslova naší morální povinností se o ně podělit s ostatními. Nejde totiž jen tak o nějaký rozmar pro vaše děti. V mnoha případech jde o jejich život - a to doslova. Proto vznikl tento rozcestník - aby zpřístupnil co největšímu množství lidí vzdělání a dal jim informace, o kterých se nedozví ani z mainstreamových médií, ani z reklamních letáčků svých pediatrů. Uvědomme si fakt, že všechny tyto hlavní informační kanály jsou dnes bohužel přímo či nepřímo v rukou výrobců farmaceutik.

Tento rozcestník je zcela neziskovým projektem a nesleduje jakékoliv ekonomické zájmy.


Kdo nejsme

Nejsme fanatičtí "odmítači vakcín", kteří dogmaticky zaujímají svůj radikální postoj z duchovního přesvědčení či jen z principu.
Uznáváme, že selektivně volené vakcíny mohou mít ve specifických případech svůj přínos - např. při vycestování do oblastí s běžným výskytem nebezpečných exotických nemocí, při stavu obecného ohrožení epidemií, či u armádních operací, kde fungují lidé v extrémních podmínkách pod extrémní zátěží, podobně jako tomu u nás běžně bylo ještě před 150 lety, kdy lidé v manufakturách pracovali 18 hodin denně, bez odpočinku, ve špíně, a s mizernou výživou (viz zde).
V žádné z těchto situací se však rozhodně nenacházejí naši tříměsíční kojenci!
To však medicínsko-farmaceutickému komplexu zjevně vůbec nevadí.

Naším cílem však není předkládat vám jakákoliv hotová řešení. Žádná taková řešení bez znalosti konkrétní individuality ostatně ani neexistují.


O co usilujeme

Chceme vás především podnítit k tomu, abyste začali uvažovat svou vlastní hlavou. Abyste začali pátrat a došli si k vlastním závěrům, za které se budete chtít postavit a převzít za ně zodpovědnost - na rozdíl od některých lékařů a našich zákonodárců, kteří nám chtějí diktovat a rozhodovat za nás, ale zodpovídat za svoje rozhodnutí už ochotni nejsou.

Usilujeme o to, aby se zastavilo státem vynucované (!) brutální ničení zdraví našich nejmenších - pod záminkou "prospěšného" očkování, a to v tak masovém měřítku, jako se to děje dnes, kdy jim to prokazatelně víc ubližuje než pomáhá.

Vedlejším produktem bude omezení masové "výroby" nemocných trpících na chronická či autoimunitní onemocnění, které si tím farmafirmy uvazují jako nucené "zákazníky" v podobě doživotní závislosti na jejich "lécích". Podíváme-li se na příčiny úmrtí 80 % národa, zjistíme, že jim to zatím bohužel jde docela dobře.


Jak toho chceme dosáhnout

Existuje jen jediný způsob - tak jak jej ve své knize definoval MUDr. Hnízdil - a to je zdola. Tedy občanskou společností, v níž většina jednotlivců převezme osobní zodpovědnost za vzdělávání sebe i ostatních o tom, jak chránit zdraví svých dětí. Čím více bude lidí, kteří budou vědět, znát a informovat se, tím více začnou apelovat na své pediatry a zákonodárce. Pak mohou hodně změnit.
Farmaceuticko-medicínský komplex již totiž disponuje takovými prostředky a natolik ovládá lékařsko-mediálně-legislativní svět, že jiný způsob bohužel neexistuje.


Jak se k nám můžete připojit

Tím, že tyto informace zpřístupníte všem lidem ve svém okolí, aby se k těmto znalostem předně vůbec dostali, a na jejich základě pak mohli zaujmout k věci svůj vlastní postoj, který bude pro jejich (možná ještě nenarozené) děti ten nejlepší. Pokud se k nim totiž nedostanou od vás, pravděpodobně se k nim nedostanou vůbec, jelikož na ně v přívalu reklam farmafirem už nezbude prostor.

V tom spočívá naše zodpovědnost. Naše děti jsou naší jedinou budoucností!

Tady si můžete stáhnout podklad pro natisknutí "vizitkových" letáčků. Jeden pak můžete při setkání věnovat každé těhulce / mamince s kočárkem, na které vám záleží.

Obrovskou nadějí na změnu u nás je spolek ROZALIO, jehož lidé vytrvale odvádějí skvělou práci - od pomoci jednotlivcům, přes komunikaci s médii i zákonodárci, až po dosahování reálných změn v naší legislativě!
A tak pokud nechcete jenom přihlížet, a říkáte si, že "někdo by s tím měl něco udělat", pamatujte, že každý z nás jsme někdo! Pojďte do toho s námi a podpořte smysluplnou věc. Kdybyste tím pomohli předejít poškození byť jediného miminka, tak to stálo za to. Děkujeme!


_________________Přejeme Vám radost z vašich krásných a zdravých dětí! :-)

(C) ockovani.dobiasek.net